Круглий стіл «Неперервність і наступність як передумова забезпечення якості освіти»

25 листопада 2019 року в школі було проведено засідання круглого столу для вчителів-предметників, які викладають у  5-х класах  та вчителів початкової школи, які випустили 4-ті класи, на тему: «Неперервність і наступність як передумова забезпечення якості освіти».

Заступник директора з НВР Томпа Г.В. ознайомила із сутністю проблеми наступності в сучасних умовах, акцентувала увагу вчителів на впровадження сучасних підходів до освітньої діяльності, дала рекомендації вчителям початкових класів та вчителям-предметникам, класним керівникам; озвучила результати відвідування уроків у 5-х класах і вказала на необхідність співвіднесення обсягу домашніх завдань з віковими особливостями учнів; зазначила, що основою успішності п’ятикласників є наступність між початковою та основною школою, тому пріоритетним завданням є забезпечення як найшвидшої адаптації до  нових умов навчання.

 З  результатами моніторингових досліджень ознайомили з української мови Слободенюк Л.В., математики – Вітюк Н.В., англійської мови – Єпішкіна С.П..

Практичний психолог закладу Прижегалінська Ю.В. презентувала матеріали психодіагностичного мінімуму з метою виявлення проходження адаптації учнів 5-х класів до освітнього процесу в основній ланці школи.

Директор Мендель О.В. підвела підсумки роботи круглого столу, закцентувала увагу на необхідності толерантного ставлення педагогічних працівників до здобувачів освіти та їхніх батьків, закликала до тісної співпраці вчителів початкової та основної школи з метою отримання найвищого рівня навчальних досягнень учнів 5-х класів.

IMG_9732

IMG_9718

IMG_9741

IMG_9745

 27 Ноябрь 2019.   Коментарі: 0.    Разміщено в Новини

Коментування закрито.

Гарячі новини

  1. Тут ви можете висловити вашу думку. Ми раді будь-яким відгукам.