“Якщо не знаєш як діяти, то дій згідно закону!”

08 вересня 2020 року заступник директора з навчально-виховної роботи Олейничук І.М. та соціальний педагог Дробіт І.В. взяли участь у Всеукраїнському вебінарі з питань безпеки дітей «Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей у час пандемії COVID-19», що проходив у рамках спільних дій Міністерства соціальної політики України спільно з Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та з питань дотримання прав дитини та сім’ї  А. А. Філіпішиної та за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) і ГС «Українська Мережа за права дитини».

Метою онлайн-вебінару було відпрацювання єдиних підходів до реалізації державної політики у сфері захисту прав дитини, безпеки дітей та реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 №585, «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах»

Модератором вебінару була Ольга Коссе, що працює в Українській мережі за права дитини.

Свої міркування щодо Постанови (№585) висловили запрошені до участі у вебінарі:

Заступник Міністра Міністерства соціальної політики України Борис Борисович Лебедцов;

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з питань дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Анатоліївна Філіпішина;

Генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики України Руслан Сергійович Колбаса; заступник Міністра Міністерства внутрішніх справ України Катерина Володимирівна Павліченко;

старший інспектор з особливих доручень Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Юрій Степанович Кіцул.

Захист дітей- головний акцент діяльності усіх закладів освіти та усіх інституцій, які протистоять будь-якій нарузі над дитиною. Мова йшла про щільну і виважену, нормативно підтверджену взаємодію різних суб’єктів впливу і захисту інтересів дітей. «Якщо, не знаєш, як діяти, то дій згідно закону! І завжди- в інтересах дитини!- провідна думка онлайн вебінару, який тривав з 11:00 до 13:30 год.

Сьогодення позначене багатьма викликами, які провокують дітей на драматичний, часто трагічний розвиток подій. Щільна, мудра, вчасна взаємодія всіх суб’єктів захисту інтересів і прав дітей обов’язково дасть свої позитивні результати. Учасники вебінару відповіли на ряд запитань, які надійшли з різних регіонів України, надали рекомендації та поради, як діяти у тих чи інших обставинах.

Участь у таких заходах є обов’язковою і дуже потрібною: це допомога закладам освіти правильно діяти в обставинах, які є непередбачуваними але на жаль, існуючими в реальному відтинку часу!

20200908_112721

IMG-0986556f0a4c4f4ca5792b6ab86a0975-V

IMG-3657165f86cba2b91389c23e240b75c9-V

 09 Сентябрь 2020.   Коментарі: 0.    Разміщено в Новини

Коментування закрито.

Гарячі новини

  1. Тут ви можете висловити вашу думку. Ми раді будь-яким відгукам.