У сучасних умовах розвитку освіти кожен педагог, який усвідомлює потреби суспільства і власну відповідальність за якість надання освітніх послуг, намагається впроваджувати у свою роботу нові освітні технології, також презентує довершене вміння використання оригінальних, нетрадиційних ідей, форм і методів організації освітнього процесу.
З 06 по 10 березня з метою розвитку ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрування та обміну перспективним педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності пройшов тиждень педмайстерності вчителів української мови й літератури.
Протягом тижня вчителі провели заходи, що відзначались системним використанням креативних методів і прийомів і були спрямовані на формування розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, а також збудити прагнення учнів продемонструвати свої знання та вміння з української мови, виховувати в них почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, глибоку повагу до рідної мови.
Кодоненко Любов Миколаївна разом з учнями 6-х класів складала сенкани про мову, провела квест «Лабіринти мови» під час якого учні 9-Б класу вправно справились з поставленими завданнями, щоб дістатися фінішу.
З метою популяризації рідного слова Шельвінська Валентина Анатоліївна організувала заходи: мовний турнір «Знавці рідної мови» з учнями 5-Г класу, мовно-літературний турнір «Наші знання- це наша зброя» з учнями 8-В класу.
Слєпцова Ольга Василівна представила проєкти: «Київськими шляхами Кобзаря» (11-Б клас); «Шевченківські читання «Вінок Кобзареві» (5-А клас).
Білан Людмила Сергіївна провела з учнями 7-х класів брейн-ринг «Барви нашого слова» та мовно-літературний турнір з учнями 10-В класу «Шляхами Великого Кобзаря».
Дудник Тетяна Володимирівна провела вікторину «Найкращий знавець творчості Т.Шевченка» серед учнів 5-Б, 6-В та 7-Г класів, а здобувачі освіти 9-Б та 9-А класів змагались під час інтелектуально-пізнавальної гри «Що? Де? Коли?».
Заходи для дітей були цікавими і сприяли їхньому розумовому, світоглядному й особистісному розвитку.
Cпецiалiзована школа № 196 Святошинського району м.Києва
Сайт спецiалiзованої школи № 196 Святошинського району м.Києва