Тиждень педмайстерності вчителів біології, хімії, основ здоров’я

У сучасних умовах розвитку суспільства знання про природу та навколишнє середовище залишаються одним з пріоритетних складників змісту природничої освіти. Ці знання є основою для формування в учнів ключових та предметних компетентностей. Навчальні заняття предметів природничої галузі розвивають у здобувачів освіти спеціальні уміння, зокрема такі важливі, як уміння вести спостереження, виконувати експеримент, самостійно отримувати і переробляти інформацію. Це визначається насамперед тим, що науки про живу природу є основою пізнання навколишнього світу, розуміння законів природи, існування і виживання якого неможливе без збереження середовища існування.
3 24 по 28 квітня 2023 року в спеціалізованій школі № 196 було проведено тиждень педмайстерності вчителів біології, хімії, основ здоров’я.
У рамках тижня було заплановано та проведено такі заходи:
 круглий стіл «Хвороби від кохання»;
 інтерактивні заняття «Скажи – ні, наркотичним речовинам»;
 круглий стіл «Роль ретровірусів в геномах живих істот»;
 рольова гра – судове засідання «Справа Нітрогену»;
 гра-ерудит «Рекордсмени в світі тварин»;
 гра-квест «Мозаїка безпечного життя»;
 виставка малюнків до дня пам’яті Чорнобильської трагедії «Дерево життя».
Заходи, які було підготовлено в рамках Тижня педмайстерності вчителів біології, хімії, основ здоров’я, охоплювали різні сфери діяльності вчителів та здобувачів освіти, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку здобувачів освіти.

1 2 3 4 5 6