Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 24 по 28 квітня 2023 року у спеціалізованій школі №196 було проведено інформаційно-профілактичні заходи в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, основна мета якого – проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо запобігання випадкам травматизму під час навчання та в побуті, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу, допомогти здобувачам освіти сформувати свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя.
З учнями проводилися бесіди з питань дотримання правил поведінки (в онлайн та офлайн форматах) для 1-4 класів: «Безпека у побуті та в навколишньому середовищі», «Будь обережним на дорозі!», «Пожежа – біда для всіх!», «Не чіпай незнайомі предмети», «Вивчаємо служби допомоги». Для 5-6 класів: «Безпека понад усе», «Правила користування громадським транспортом». Для 7-8 класів: «Правила безпеки вивчай, знай та виконуй!», «До чого можуть призвести шкідливі звички». Для 9-11 класів: «Надзвичайна ситуація. Порядок дій».
Традиційно проводився конкурсу малюнків та плакатів серед здобувачів освіти 1-10 класів «Я за безпечний спосіб життя».
26 квітня 2023 року було проведено практичне заняття з евакуації на випадок виникнення пожежі в закладі освіти та опрацювання схеми оповіщення учасників освітнього процесу.

1 2 3 4 5 6 7 8